7 czerwca 2024 roku był dniem pełnym radości, edukacji i wsparcia. Nasza fundacja, we współpracy z Fundacją DKMS, miała zaszczyt uczestniczyć w Rodzinnym Festynie Zdrowotnym, który odbył się na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liczne rodziny i członków społeczności lokalnej, promując zdrowy styl życia i podnosząc świadomość na temat walki z chorobami nowotworowymi.

Nasz Projekt „Razem mocniejsi”

Podczas festynu zaprezentowaliśmy nasz projekt „Razem mocniejsi”. Projekt ten jest odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z nowotworami oraz ich rodzin. Oferujemy wsparcie emocjonalne, informacyjne i praktyczne, które ma na celu poprawę jakości życia osób dotkniętych chorobą. Na naszym stoisku uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o różnych formach pomocy, które oferujemy:

  • Grupy wsparcia: Organizujemy regularne spotkania, na których chorzy oraz ich bliscy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, otrzymywać wsparcie emocjonalne i wymieniać się praktycznymi poradami. Spotkania te są prowadzone przez wykwalifikowanych psychologów, którzy pomagają w radzeniu sobie z emocjami towarzyszącymi chorobie.
  • Porady specjalistów: Uczestnicy festynu mieli możliwość konsultacji z psychologami, onkologami , którzy udzielali cennych wskazówek dotyczących radzenia sobie z chorobą oraz możliwości wsparcia.
  • Warsztaty edukacyjne: Organizujemy warsztaty, na których uczestnicy mogą nauczyć się technik radzenia sobie ze stresem oraz zasad zdrowego stylu życia. Warsztaty te prowadzone są przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Współpraca z Fundacją DKMS

Jesteśmy niezwykle dumni z naszej współpracy z Fundacją DKMS. Podczas festynu uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o naszym partnerze oraz otrzymać niewielki upominek. Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Fundacji DKMS, jest nieocenione i pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem.

Festyn pełen atrakcji

Rodzinny Festyn Zdrowotny oferował mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Najmłodsi uczestnicy mogli cieszyć się różnorodnymi grami i zabawami, malowaniem twarzy, konkursami z nagrodami oraz dmuchańcami. Dla dorosłych przygotowano stoiska z poradami zdrowotnymi, badaniami profilaktycznymi. Atmosfera pełna pozytywnej energii

Atmosfera festynu była niesamowita! Uśmiechy na twarzach uczestników, muzyka na żywo i piękna pogoda sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za ich wsparcie i zaangażowanie w naszą inicjatywę. Wasza obecność i zainteresowanie pokazują, jak ważne jest wspólne działanie na rzecz zdrowia i dobrostanu naszej społeczności. Dzięki Wam czujemy się naprawdę silniejsi i bardziej zmotywowani do dalszych działań.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań i udziału w przyszłych wydarzeniach organizowanych przez naszą fundację. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć wiele i wspólnie zbudować lepszą przyszłość dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Projekt został sfinansowany ze środków Dotacji Fundacji DKMS”
Fundacja DKMS