Telefon zaufania

Jak skorzystac z Telefonu Zaufania z Psychologiem?

Korzystanie z Telefonu Zaufania z Psychologiem jest proste. Wystarczy zadzwonić pod podany numer infolinii w godzinach jej pracy, czyli w każdy poniedziałek i wtorek od godz. 18.00 do 20.00. Doświadczony psycholog będzie dostępny, aby wysłuchać i udzielić wsparcia emocjonalnego.

Korzysci dla pacjentów i ich rodzin

Choroba nowotworowa to ogromne wyzwanie zarówno dla pacjentów, jak i dla ich rodzin. Wsparcie emocjonalne w tak trudnym czasie jest niezwykle istotne. Telefon Zaufania z Psychologiem daje możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologicznej w komfortowym i bezpiecznym środowisku. Dzięki temu pacjenci i ich bliscy mogą lepiej radzić sobie z emocjami i stresem związanym z chorobą.

Czym jest Telefon Zaufania z Psychologiem?

Telefon Zaufania z Psychologiem to bezpłatna infolinia, która działa w każdy poniedziałek i wtorek od 18.00 do 20.00.  Dzięki tej inicjatywie mogą skorzystać z rozmowy z doświadczonym psychologiem, osoby zmagające się z chorobą nowotworową jak również bliscy którzy pomagają we walce. 

Współpraca Fundacji Odzyskaj Zdrowie z Lubelskim Centrum Psychoonkologii i Stowarzyszeniem Protibi

Uruchomienie Telefonu Zaufania z Psychologami było możliwe dzięki współpracy Fundacji Odzyskaj Zdrowie z Lubelskim Centrum Psychoonkologii działającym przy Stowarzyszeniu Protibi. To zaangażowanie organizacji współpracujących pozwoliło na zapewnienie odpowiedniej kadry psychologów oraz infrastruktury niezbędnej do prowadzenia infolinii.