W ramach naszego projektu „Razem Mocniejsi” mieliśmy niezwykłą okazję przynieść uśmiech i radość na twarze najmłodszych pacjentów. Przygotowaliśmy specjalne przedstawienie, które wypełniło dzień magią, śmiechem i niezapomnianymi chwilami.

Dzieciństwo to czas beztroski i radości, ale dla wielu dzieci chorujących na nowotwory codzienność jest pełna trudów i wyzwań. Dlatego postanowiliśmy, że chcemy dać im chwilę zapomnienia, aby mogły cieszyć się magią teatru i wspólną zabawą. Nasze przedstawienie było pełne kolorów, muzyki i baśniowych postaci, które przeniosły maluchy w świat marzeń i fantazji.

To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach. Widzieć uśmiech na twarzach dzieci, ich radość i zachwyt, było niezwykle wzruszające i motywujące. Chcemy, aby każde dziecko wiedziało, że nie jest samo w swojej walce i że zawsze może liczyć na nasze wsparcie i dobre serce.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę i dołożyli swoją cegiełkę do tego wspaniałego wydarzenia. Razem możemy więcej! 💪

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach i jak możesz pomóc lub otrzymać pomoc, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do śledzenia naszych mediów społecznościowych.

Razem jesteśmy naprawdę mocniejsi!

Projekt został sfinansowany ze środków Dotacji Fundacji DKMS

Fundacja DKMS