Dziś mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić studio Polskiego Radia Lublin! W programie „Obyśmy Byli Zdrowi”, pani redaktor dr Małgorzata Żurakowska gościła dr Izabelę Pietras-Siegieda, psychoonkolog i koordynator projektu Razem Mocniejsi, oraz Adama Kuziorę, prezesa naszej fundacji. Rozmawialiśmy o naszym wyjątkowym projekcie pt. „Razem Mocniejsi: Program Opieki Psychoonkologicznej”.

Program „Razem Mocniejsi”

Nasz projekt, „Razem Mocniejsi”, ma na celu wsparcie osób zmagających się z chorobą nowotworową poprzez profesjonalną i darmową opiekę psychoonkologiczną. Choroba nowotworowa to nie tylko wyzwanie fizyczne, ale także ogromne obciążenie psychiczne. Nasz program oferuje wsparcie emocjonalne, pomoc w radzeniu sobie z lękiem i stresem oraz wsparcie dla rodzin pacjentów. Wierzymy, że kompleksowa opieka może znacząco poprawić jakość życia pacjentów onkologicznych oraz ich bliskich.

Audycja „Obyśmy Byli Zdrowi”

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy w programie „Obyśmy Byli Zdrowi”, która zostanie wyemitowana w najbliższy wtorek o godz. 18.00 na antenie Polskiego Radia Lublin. W trakcie audycji dr Izabela Pietras-Siegieda i Adam Kuziora opowiedzą o szczegółach naszego projektu, jego celach oraz o korzyściach, jakie niesie ze sobą dla pacjentów i ich rodzin. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszej pracy i o tym, jak wspólnie możemy uczynić życie osób zmagających się z chorobą nowotworową lepszym i łatwiejszym.

Współpraca i Finansowanie

Projekt „Razem Mocniejsi” został sfinansowany ze środków Dotacji Fundacji DKMS. Dzięki wsparciu Fundacji DKMS możemy rozwijać nasze działania i docierać do coraz większej liczby osób potrzebujących wsparcia.

Dziękujemy za Wsparcie

Dziękujemy Polskiemu Radiu Lublin oraz pani redaktor dr Małgorzacie Żurakowskiej za zaproszenie i możliwość podzielenia się naszymi działaniami. Wspólnie możemy uczynić życie osób zmagających się z chorobą nowotworową lepszym i łatwiejszym. Razem jesteśmy mocniejsi! 💪

Zapraszamy do śledzenia naszej działalności i dołączania do nas w naszych inicjatywach. Twoje wsparcie jest nieocenione!