Mamy ogromną radość ogłosić, że Fundacja Odzyskaj Zdrowie nawiązała i oficjalnie rozpoczęła współpracę z Lubelskim Centrum Psychoonkologii, oraz stowarzyszeniem PROTIBI. Misją organizacji jest świadczenie wsparcia psychologicznego dla osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.

Wierzymy, że wsparcie psychologiczne odgrywa kluczową rolę w procesie leczenia onkologicznego. Dlatego z radością podejmujemy współpracę z Lubelskim Centrum Psychoonkologii, które działa na rzecz poprawy jakości życia pacjentów onkologicznych.

Czym się zajmuje Lubelskie Centrum Psychoonkologii?

Lubelskie Centrum Psychoonkologii to miejsce, które oferuje kompleksową pomoc psychologiczną dla osób zmagających się z chorobą nowotworową. Ich oferta obejmuje indywidualne konsultacje psychologiczne oraz grupowe wsparcie, integrując opiekę psychologiczną z procesem leczenia onkologicznego. Dzięki temu pacjenci otrzymują nie tylko wsparcie medyczne, ale także emocjonalne i psychologiczne, co może znacząco poprawić ich jakość życia w trudnym okresie walki z chorobą.

Dlaczego współpraca z Lubelskim Centrum Psychoonkologii jest dla nas ważna?

W Fundacji Odzyskaj Zdrowie priorytetem jest wsparcie osób będących w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej czy w procesie rekonwalescencji oraz reintegracji społecznej. Wiemy, jak istotne jest holistyczne podejście do zdrowia. Tym bardziej cieszymy się, że możemy współpracować z organizacją, która podziela nasze wartości i dba o dobrostan psychiczny pacjentów.

Współpraca z Lubelskim Centrum Psychoonkologii pozwoli nam wzmocnić nasze działania na rzecz pacjentów z chorobą nowotworową, oferując im kompleksowe wsparcie zarówno w obszarze fizycznym, jak i psychicznym.

Jak możesz skorzystać z naszej współpracy?

Jeśli jesteś osobą dotkniętą chorobą nowotworową lub znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia psychologicznego w trudnym czasie walki z chorobą, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i wesprzeć Cię w każdym kroku Twojej drogi do zdrowia i odzyskania pełnej sprawności.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej współpracy z Lubelskim Centrum Psychoonkologii oraz o naszych działaniach na rzecz pacjentów z chorobami nowotworowymi. Odwiedź naszą stronę internetową www.fundacja-odzyskaj-zdrowie.pl/projekty

Dziękujemy za zaufanie i możliwość współpracy. Razem możemy wiele zdziałać!